Responsive image

Hakkımızda

  Wellgro 2012 yılından bugüne kadar güçlü kadrosu ve seçkin ürün grubu ile anne ve bebeklerin birçok ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Farklı tasarımlar ile ürünlerimizde güvenilirliği, kaliteyi ve konforu sağlamaktayız.

  Wellgro ürünleri İskandinav esintili kendine has tasarımları hem Türkiye hem de yurtdışı pazarında yoğun ilgi görmektedir. Wellgro stilinde sadelik, sıcaklık ve işlevsellik tarzı belirleyen ana unsurlardır.

Güvenilir
Kaliteli
Dayanıklı

B2B, B2C Hizmet
  www.wellgro.com.tr adresinden üyelik şifresi ile yurt içi ve yurt dışı tüm müşterilerine online toptan ve perakende alışveriş imkanı sağlamaktadır.

0-4 yaş arası bebeklerinizin birçok ihtiyaçlarını kaliteli, güvenli, konforlu, avantajlı fırsatlar ile sizlere sunmaktayız.

2012 ’den Bu Yana Aralıksız Hizmet!

  Yerli üretim ürünlerimiz ile ülkemize değer katmaya çalışıyoruz. Satış sonrası ilgimiz ve sorun çözme odaklı yaklaşımımız, sizlere sorunsuz ve keyifli bir online alışveriş imkanı sağlar. Ürünlerimizi kullanan siz değerli müşterilerimizin kullanım deneyimleri ile ürünlerimizi geliştiriyor ve yeni ihtiyaçlarınıza çözümler üretiyoruz. Wellgro ile çocuklarınızla beraber biz de büyüyoruz.


Neden Wellgro?

Wellgro güvenli online alışveriş altyapısı ile kaliteli ürünleri ve her bütçeye uygun bir şekilde müşterilerine sunmaktadır. Güleryüzlü ekibi ile hem satış öncesi, hem satış sonrasında iyi bir deneyim sunar.

ekonomik
garanti
destek ekibi
iade&değişim
güvenli alışveriş
Güleryüzlü hizmet
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR