Magic Saver Mickey Mouse Vakumlu Hurç Seti

Fiyat : ₺39,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺24,90(KDV Dahil)
yerli
:

Magic Saver 3 lü Vakumlu Hurç, Çocuk Kahramanlar Seti

Paket İçerisinde Bulunan Ürünler
– 3 Adet L 50*70 cm hurç

NEDEN MAGIC SAVER BAG :
- Muadillerine göre ortalamada iki kat daha kalin  PA+PE ham maddesi kullanılarak üretilmiştir. 
- İki katlı fermuarı ve çift emniyetli zip sistemi sayesinde eşyalarınızı yıllarca hava almadan muhafaza etme imkanı sağlar.
- Turbo valf kullanılarak üretilmiştir .

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
- Bulunduğu ortama size yer avantajı sağlar.
- Vakumlu poşetler ile ister evinizde, ister valizinizde 4 kata varan yer tasarrufu sağlar.
- Kullanımı kolay vakumlu poşetler ile eşyalarınızı saklarken veya eşyalarınızın yerini değiştirirken; su, kir, küf, böcek ve kötü kokulardan korumuş olursunuz.
- Vakumlu Poşet sistemi üç sofistike teknolojiyi bir araya getirerek hava geçirmez kapanma sistemini yaratır ve torbanın içine hava dolanmamasını sağlar.
- Tek yönlü hava vanası sayesinde içindeki havayı kolayca çıkarabilir ve hacmi küçültebilirsiniz .

Vakumlu Poşet Nasıl Kullanılır

Aşama1:
Vakumlayacağınız tüm ürünlerin temiz ve kuru olması gerekir. Her bir parçayı itinayla katlayın ve düzenli şekilde istifleyip poşetin içine yerleştirin. Poşeti aşırı doldurmayın. Yoğunluğu sağlamak için asgari olarak kapatma kenarında 10 cm mesafe bırakın.

Aşama2:
Valfin üzerindeki kapağı açın ve elektrik süpürgesinin borusunu boşluğun üzerine yerleştirerek süpürgeyi çalıştırıp istenilen vakum etkisi oluşana dek poşetin içindeki tüm havanın emilmesini sağlayın. Poşetiniz yeterli sıkışmayı yaptığında süpürgenin borusunu valften ayırarak kapağı kapatıp vakumlama işlemini sonlandırın.

Aşama3:
Poşet ağzının bir kenarını tutun ve diğer elinizin başparmağı ve işaret parmağıyla iki kenarı sıkıca bastırın. Poşetin içerisindeki mandal ile poşetin ağzının bir ucundan diğer ucuna sıkıca bastırarak (mandalı kaydırarak) poşetin fermuarını kapatınız. Poşetin ağzının kapandığından tam emin olunuz.

Aşama4:
Kapağı kilitleyin ve vakum paketli tekstil ürünlerini valf kapağı yukarı bakacak şekilde saklayacağınız yere yerleştirin. Poşet taşınması esnasında valften veya poşetin dolum ağzından tutarak sürüklemeyin. Vakumlu poşetinizi daha uzun süreli kullanabilmek için istifleyeceğiniz alanlarda poşetinizin zarar görmemesine dikkat ediniz.

Benzer Ürünler
var windowidth=window.innerWidth;